Antalya Konyaaltı Araç Kiralama

ANTALYA KONYAALTI RENT A CAR

Antalya Konyaaltı Araç kiralama firması olarak sizlere Antalya’mızın güzelliklerini, tarihini ve daha birçok özelliğini rahatlıkla görebilmeniz için hizmet vermekteyiz. Ulaşımın, trafiğin giderek arttığı günümüzde ne yazık ki çoğumuz toplu taşıma araçlarından çok özel araçlar kullanmayı tercih ediyoruz. Kendine ait aracı bulunmayan bireyler ise araç kiralayarak bu ihtiyaçlarına çözüm yolu bulmaktadır. Firmamız sizlere bu ayrıcalığı sunmaktadır. Geniş bir araç yelpazesine sahip olan Antalya Konyaaltı Rent A Car ile her bütçeye uygun aracımız bulunmaktadır. Antalya gibi her alanı güzelliklerle dolu olan bir şehirde toplu taşıma araçları ile istediğiniz gezi planını gerçekleştirmeniz çok zor bir haldeyken, uygun bir fiyata araç kiralayarak istediğiniz her noktayı görebilme imkanı elde ediyorsunuz. Bireysel veya şirket olarak ihtiyaç duyulan araç veya vasıtayı kısa ve uzun süreli olarak kiralamanız için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Firmamızda dizel ya da benzinli seçeneklerinin yanı sıra marka ya da vites özelliklerine ilişkin seçenekleri de tercih edebiliyorsunuz. Uzun yol ya da şehir içinde kullanmak için kiralayacağınız araçlarımız son derece temiz ve bakımlıdır. Kullanım sırasında sizlere sorun çıkarmaması adına düzenli olarak bakımları yapılmaktadır. Antalya’yı ziyaret eden misafirlerimizin daha rahat bir gezinti veya iş görüşmesi daha rahat bir şekilde yapmanızı amaçlayan firmamızın en önemli özelliği güvenilir olması ve geniş araç yelpazesi ile her bütçeye uygun araç bulundurmasıdır.

Profesyonel hizmet kalitemizden herkesin rahatlıkla yararlanabilmesi için hizmet ağımız oldukça geniş ve fiyatlarımız oldukça ekonomiktir.Seçtiğiniz araca göre fiyatların belirlendiği Antalya Konyaaltı Rent A Car firmamızda dizel ya da benzinli seçeneklerinin yanı sıra marka ya da vites özelliklerine ilişkin seçenekleri de sizler seçiyorsunuz. Çok pahalı olmayan araçlarımızın sigorta ve kaskosu bulunmakta olup araçlarımızın aylık ve haftalık bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Solunum rahatsızlıklarını (astım vs) önlemek için her ay klima filtrelerini, 3 ayda bir de araç döşemeleri uzman ekiplerimiz tarafından detaylı bir şekilde sterilizasyon ilaçları ile temizlenmektedir. Sizlerin sağlığı için her şeyi düşünerek hazırlayan firmamız son model araçları ile araç kiralama ihtiyacınıza karşılık vermektedir. Siz değerli müşterilerimizi araç kiralama sürecinde formaliteler ile zaman kaybetmeden ihtiyaçlarınızı kesin ve hızlı seçenekler sunarak karşılamaktayız. Profesyonel hizmet kalitemizden herkesin rahatlıkla faydalanabilmesi için hizmet ağımız olukça geniş ve fiyatlarımız oldukça ekonomiktir. Fiyatlarımız uygun olup vitrindeki aracın modeli, sınıfı, yakıt türü ve vites seçenekleri ile değişkenlik göstermektedir. Ayrıca kiralayacağınız sürede fiyat için bir etkendir. Ancak firmamızda her bütçeye uygun araç bulunmaktadır.

Araç kiralamak için yapmanı gereken tek şey ehliyetiniz ile firmamıza başvurmaktır. Daha sonrasında yapacağınız şey kendinize en uygun modeldeki araca karar vermek olacaktır. Araç kiralama işlemi yapılırken müşteriye ait olan tüm bilgiler alınır, aracın ve müşterinin hakları/sorumlulukları belirlendikten sonra araç anahtarı kişiye teslim edilir. Herhangi bir hasar, bir problem vs olması durumunda müşterileri ile direkt iletişim kurulur ve ne yapılması gerektiği hakkında bilgilendirme işlemleri gerçekleştirilir. Böylelikle Antalya’da ki ulaşım ihtiyacınız çözüme kavuşmuş olur. Bol çeşit marka ve sınıftaki araçlarımız yanında otomatik vites seçeneklerine de yer vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz araçlarımız genelde bir ve iki yaşlarında olup bakımla servis nezaretinde yapılmaktadır, müşterilerimiz kiralama yapmış oldukları süre içerinde sorun yaşamaları için gerekli tüm hassasiyetler göz önünde bulundurulmaktadır.  Antalya Konyaaltı Rent A Car firması olarak sizlerin memnuniyetine önem vermekteyiz. Güvenli ve rahat bir ulaşım için firmamızın araçlarını inceleyebilirsiniz.