Antalya Rent a Car Vip

Antalya Rent A Car

Ülkemizin en nadide tatil beldelerinden birisi olan Antalya da ulaşım sıkıntısı yaşamamak için tercih edilmekte olan en etkili ve akıllıca ulaşım yöntemlerinden birisi hiç kuşkusuz araç kiralamaktır. Antalya rent a car firması olarak sizlere talep ve beklentilerinizin ötesinde hizmet sunmak için çalışıyor geniş araç filomuz ile her türlü ihtiyacınıza çözüm üretiyoruz.

Hizmetlerimiz

Her Bütçe ve İhtiyaca Uygun Araçlar

Geniş araç filomuzda her ihtiyaç ve bütçeye uygun pek çok araç bulunmaktadır. Geniş aileniz için tatillerinizde her noktaya kolay ve konforlu bir şekilde ulaşımınızı sağlayacak araç ihtiyaçlarınızda yahut iş seyahat ve gezileriniz için lüks ve konforlu araç ihtiyaçlarınızda onlarca model ve marka ile hizmetinizdeyiz.

Araç Filosu Kiralama

Geniş araç filolarımız ile firmalarınıza aylık veya yıllık araç filosu hizmeti vermekteyiz. Firmanızın iş çerçevesi, yoğunluk ve ihtiyaçlarına uygun araçlarımızı sizler için tahsis etmekte dönemsel sözleşmeler yaparak uzun süreli araç filolarımızın da kiralama işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Kaskolu Araçlar

İster kurumsal isterseniz bireysel olarak firmamızdan araç kiralayın, kiralamış olduğunuz araçların model ve markası ne olursa olsun araçlarımızın tamamı her türlü rizikoya karşı kasko güvencesi altındadır. Yolculuğunuz sırasında meydana gelebilecek kaza, arıza gibi durumlarda kiralamış olduğunuz araç şartlarında bir araç anında size tahsis edilecek ve kaldığınız yerden yolculuğunuza devam edebileceksiniz. Antalya rent a car vip olarak konfor ve güvenliğinizin bizim için son derece önemlidir. Bu sebeple araçlarımızda konforunuzu sağlamak için her türlü önlemi alıyor ve güvenli yolculuk yapmanız için her türlü tedbiri alıyoruz. Kaza sonucunda bir hasara uğramanız durumunda hasarlarınız kasko şirketi tarafından karşılanacaktır.

Kredi Kartı ile Taksitle Ödeme Yapma İmkanı

Antalya rent a car firması olarak ödemelerde de sizlere yardımcı olmaya çalışmaktayız. Ödemelerinizi dilerseniz nakit dilerseniz kredi kartı ile yapabilirsiniz. Anlaşmalı banka kartlarında taksitli ödeme yapma imkanınızda mevcut olup sabit ücret politikası uygulanmaktadır. Uygun ödeme çizelgelerimiz, kaliteli hizmet politikamız ile sizlere daha kızlı ve güvenli bir tatil vadetmekteyiz. Daha ekonomik fiyatlar ile dilediğiniz her noktaya araç ile ulaşım sağlayabilirsiniz.