Antalya Lara Rent a Car

ANTALYA LARA RENT A CAR

Antalya Lara Rent A Car olarak uzun zamandır hizmet vermekteyiz. Türkiye’nin en uzun kumsalına sahip olan Lara Antalya’nın güneydoğusunda bulunmaktadır. Lara şu anda Antalyanın hızla gelişen ve kültürel olarak da etkinliklerin yoğun olduğu bir yerleşim merkezidir. Lara mimari olarak da çağdaş bir şekilde yapılaşmakta olup, Antalya’da yaşayan veya Antalya’da yaşamayı düşünen insanların ilk tercih ettiği yerlerden biridir. Firmamız bu güzel semtte sizlere Rent A Car hizmeti sunmaktadır. Yeni model ve kaskolu araçlar ile filosunu devamlı genç tutan şirketimiz otomatik ve dizel araçlarında bulunduğu filosunu sizlerin hizmetine sunmaktadır. Antalya Lara Rent A Car taleplerinizi karşılamak için kaliteli hizmet anlayışı ve güler yüzlü personelleri ile hizmet vermeye devam etmektedir. Şirketimizde dizel, otomatik dizel araçlarda mevcuttur araç çeşitlerimiz mevcuttur. Lara da bulunan ofisinize araç teslimatı yapabiliriz. Lara bölgesinde bulunan Akra Barut Otel, Adonis Otel, Antalya Otel, Falcon Otel, gibi büyük otellere de araç teslimatı yapabiliriz. Sizlerin Antalya’da ki araç kiralama ihtiyacınız karşılayan firmamız araçlarının bakımını düzenli olarak yaptırmaktadır. Araç kiralama işlemi yapılırken müşteriye ait olan tüm bilgiler alınır, aracın ve müşterinin hakları/sorumlulukları belirlendikten sonra araç anahtarı kişiye teslim edilir. Herhangi bir hasar, bir problem vs olması durumunda müşterileri ile direkt iletişim kurulur ve ne yapılması gerektiği hakkında bilgilendirme işlemleri gerçekleştirilir.

Rakiplerimizden her zaman bir adım önde olarak hizmet vermeye devam ederken sizlerin memnuniyetini hiçbir zaman elde bırakmıyoruz. Sizlere sunduğumuz kaliteli hizmetlerimizin yanında fiyatlarımızda oldukça uygun olup bütçenizi sarsmayacak seviyededir. Her bütçeye uygun araçlarımız mevcuttur. Firmamız genel olarak günlük, aylık ve yıllık araç kiralama şeklindeki periyotlar ile araç temin etmektedir. Araç kiralama periyotlarından sıklıkla tercih edilen periyotlar günlük ve yıllık iken, yaz aylarında genellikle haftalık ve aylık periyotlarda araç kiralamasına da rağbet artmaktadır. Antalya Lara Rent A Car olarak sizlerin istediği süre boyunca sizlere en uygun aracı temin etmektedir. Bol çeşit marka ve sınıftaki araçlarımız yanında otomatik vites seçeneklerine de yer vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz araçlarımız genelde bir ve iki yaşlarında olup bakımla servis nezaretinde yapılmaktadır, müşterilerimiz kiralama yapmış oldukları süre içerinde sorun yaşamaları için gerekli tüm hassasiyetler göz önünde bulundurulmaktadır. Dizel, benzinli, otomatik, manüel ve yarı otomatik araç seçeneklerimiz filomuzda yer almaktadır ve dilediğiniz noktadan aracı teslim alabilir yine dilediğiniz noktadan aracı iade etme kolaylığını da sizlere sunuyoruz.

Bireysel veya şirket olarak ihtiyaç duyulan araç veya vasıtayı kısa ve uzun süreli olarak kiralama fırsatı sunan Lara Rent A Car firmamız Antalya’da sizlere iyi bir hizmet sunacaktır. Araçlarımız tarafımızca sigortalı olup sizlere sorun çıkarmayacak şekilde kiralanmaktadır. Araba kiralamak için yapmanı gereken tek şey ehliyetinizle beraber başvuru yapmaktır. Daha sonrasında yapacağınız şey kendinize en uygun modeldeki araca karar vermek olacaktır. Hizmet verdiğimiz araçlarımız genelde bir ve iki yaşlarında olup bakımla servis nezaretinde yapılmaktadır, müşterilerimiz kiralama yapmış oldukları süre içerinde sorun yaşamaları için gerekli tüm hassasiyetler göz önünde bulundurulmaktadır. Sizlerden istediğimiz ise kiralama sözleşmesinde ki şartlara uymanızdır. Firmamız sizlerin ihtiyacınız doğrultusunda en hizmeti vermek için yenilikçi çalışmalarını sürdürmektedir. Sizler de bu konuda firmamıza yardımcı olabilmek için gereken şartları yerine getirmelisiniz. Antalya Lara Rent A Car firması olarak sizlerin bütçesine uygun her türlü aracımız bulunmaktadır. Sizlerin memnuniyeti firmamız için son derece önemlidir.