Antalya Beldibi Araç Kiralama

ANTALYA BELDİBİ RENT A CAR

Antalya’da bütçenize uygun araçlar bulabileceğiniz Antalya Beldibi Araç Kiralama firmamız ile sizlerde dilediğiniz ulaşım imkanını elde edebilirsiniz. Antalya her yıl birçok yerli ve yabancı turisti misafir etmektedir. Antalya’daki ulaşım sıkıntılarını en aza indirgemek için ortaya çıkan bir sektör olan araç kiralama ile birçok insan dilediğini tatili ya da iş seyahatlerini gerçekleştirebilmektedir. Denizin mavisi ile doğanın yeşilinin bir arada olduğu olağanüstü zengin bir dokuya sahip olan Beldibi Kemer’e 26 km uzaklıktadır. Bu bölgede Beldibi Mağarası, Göynük Çayı, Göynük Kanyonu ve piknik alanlarını gezmek ve piknik yapmak istiyorsanız muhakkak bir arabaya ihtiyacınız olacaktır. Sizlerin bu araç ihtiyacını Antalya Beldibi Rent A Car olarak karşılamaktayız. Güzel, rahat ve kaliteli araçlarımız olduğu kadar aynı zamanda bütün araçlarımızın güvenlik sistemleri en üst seviyede olup sizlerin güvenli bir şekilde yolculuk yapmanızı sağlayacaktır. Firmamızın vermiş olduğu bu hizmetten faydalanmak için telefon açarak kolay bir şekilde istediğiniz araç türünü ve modelini belirtip rezervasyonunuzu gerçekleştirebileceğiniz gibi web sitemiz üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Araba kiralamak için yapmanız tek gereken şey ehliyetinizle beraber başvuru yapmaktır. Daha sonrasında yapacağınız şey kendinize en uygun ve modeldeki araca karar vermektir. Fiyatlar aracın kullanım süresine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ancak her bütçeye uygun araç seçenekleri bulunmaktadır. Araçlarımız son derece bakımlı olup, temizliği uzman ekiplerce yapılmaktadır.

Sunduğumuz araç kiralama hizmeti ile ılıman iklime sahip olan bunun yanında doğal ve otantik birçok güzelliğe sahip sayısız tabiat güzellikleri ile donatılmış Antalya’da istediğiniz gibi seyahat elde edeceksiniz. Araç kiralarken ilk defa araç kiralayanların dikkat etmesi gereken bazı hususlar vardır. Bunların başında rent a car firmasının iyi ve güvenilir bir firma olup olmadığına bakılması gerekir. İkinci olarak rent a car firmasının araç kiralarken imzalanan sözleşmenin iyice okunması gerekmektedir. Sözleşmede yer alan maddeleri bilmeyen müşteriler yapacakları kazalarda ya da herhangi bi araç arızasında sorun yaşamaktadır. Araç kiralama işlemi yapılırken müşteriye ait olan tüm bilgiler alınır, aracın ve müşterinin hakları/sorumlulukları belirlendikten sonra araç anahtarı kişiye teslim edilir. Herhangi bir hasar, bir problem vs olması durumunda müşterileri ile direkt iletişim kurulur ve ne yapılması gerektiği hakkında bilgilendirme işlemleri gerçekleştirilir. Antalya Beldibi Rent A Car sizlere güvenli araçları ile hizmet sunmaktadır. Dizel, benzinli, otomatik, manüel ve yarı otomatik araç seçeneklerimiz filomuzda yer almaktadır ve dilediğiniz noktadan aracı teslim alabilir yine dilediğiniz noktadan aracı iade etme kolaylığını da sizlere sunuyoruz.

Deposu dolu olarak teslim edilen araçlarımızda araç takip sistemi mevcuttur. Firmamız genel olarak günlük, haftalık, aylık ve yıllık araç kiralama şeklindeki periyotlar ile sizlere araç temin etmektedir. Bireysel veya şirket olarak ihtiyaç duyulan araç veya vasıtayı kısa ve uzun süreli olarak kiralamanız için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Müşteri memnuniyetine dayalı bir hizmet anlayışı ile bugüne kadar sizlerin yanında olan Antalya Beldibi Rent A Car bu konuda sektördeki öncü firmalardan biridir. Bu hizmeti vermek için özenle seçtiği elemanları ile sizlere tarifsiz bir araç kiralama deneyimi yaşatmaktadır. Firmamız araç kiralama hizmeti vermek için fazlası ile bütün vasıflara sahiptir. Sizler için hizmetlerinde hep en iyisini isterken. Bu isteğini araçlarının kalitesine yansıtarak hizmet vermektedir. Sürekli olarak araç çeşitlerimizi genişleterek sizlerin bütçesine uygun her türlü araç seçeneğine sahibiz. Firmamız sizlere güvenli ve kaliteli araç kiralama imkanı sunmaktadır.